Dostawa towaru

Zwrot i wymiana

ZWROTY

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Klient ma prawo do odstąpienia od zawartej umowy kupna towaru w sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

2. Zwrot pieniędzy dokonany zostanie przelewem na wskazane konto lub przekazem pocztowym.

WYMIANA

1. Wszystkie zakupione w Sklepie Internetowym towary, na życzenie Klienta podlegają wymianie na inny w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru, który ma być wymieniony.

2. Koszt wymiany wynosi 15 zł.

3. Klient może dokonać wymiany zamówionego towaru, na taki sam w innym rozmiarze, bądź inny, ponosząc koszty odesłania nieużywanego towaru, w żaden sposób uszkodzonego, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniuna adres Sklepu Internetowego.

4. Klient proszony jest o wcześniejsze potwierdzenie drogą mailową czy w ofercie Sklepu Internetowego znajduje się oczekiwany przez Niego rozmiar. W przypadku braku dostępności towaru, Sklep Internetowy dołoży wszelkich starań, by towar wymienić możliwie jak najszybciej. W sytuacji, gdy wymiana będzie niemożliwa (np. z powodu wyczerpania zapasów) Sklep Internetowy zaoferuje do wyboru inny dostępny produkt, lub zwróci pieniądze przelewem na wskazane konto bądź przekazem pocztowym.

REKLAMACJE KONSUMENCKIE

1. Prosimy o zachowanie dowodu zakupu – paragon, faktura VAT.

2. Reklamowany towar przesyłany do TARMAX powinien być czysty.

3. Reklamacja zostanie rozpatrzona i odesłana najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu.

4. Przesyłka z reklamowanym towarem powinna zawierać w miarę dokładny opis niezgodności towaru z umową oraz aktualny adres zwrotny Klienta z kontaktowym numerem telefonu.